Jeg sitter å vurderer om jeg skal begynne å lese på en bokserie, men jeg føler de fleste av disse seriene er basert på veldig mye kjærlighet og den slags "kliss". Er det noen av dere der ute som har noe å anbefale? :)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Hvis du er på Facebook, finnes det en egen gruppe for serieromaner: Seriebokgruppa der du kan få tips fra andre lesere. :D

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Tenker du på sånne serieromaner? I så fall kan du finne en god oversikt over forskjellige serier på minbokverden.net. Det er ikke bare "kliss" i sånne serier. Det kommer jo litt an på hva du liker og.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Hilde Merete GjessingRoger MartinsenHelena EKirsten LundMorten JensenMartemarvikkisTatiana WesserlingTove Obrestad WøienRufsetufsaKjetilStine SevilhaugHarald AndersenGeir SundetAkima MontgomeryEivind  VaksvikEvaJulie StensethJohn LarsenBritt ElinLinda RastenBente L.ElinBeBjørg L.FindusBeathe SolbergSynnøve H HoelAlice NordliRisRosOgKlagingWenche VargasSiv Jane HettervikLailaChristinasiljehusmorJan Arne NygaardHarald KBertyIngunnJTanteMamieKetil