Så definitivt boken som allerede er blitt nevnt av to andre bokelskere i denne tråden - "Jeg tenker nok at du skjønner det sjøl" av Jon Gangdal. Har lest den to ganger, og den har gjort et varig inntrykk.

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Helt klart! Samme syns jeg om "jeg elsker deg og finner deg uansett" av samme forfatter.

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Den har jeg lest, jeg er enig med deg. "Skadet" ( engelsk originaltittel: "Damaged" ) av Cathy Glass tilhører samme kategori som de vi allerede har nevnt.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Ja, forstår godt hva du mener. Jeg har sagt mer om denne boka i en annen kommentar i denne diskusjonen.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Rosa99NorahBerit RSiv RønstadMonaBLTurid KjendliesomniferumHarald KBerit B LieKetilsveinEgil StangelandIreneleserellinoronilleKirsten LundTone Maria JonassenMorten Jensenandrea skogtrø egganKaramasov11ingar hRandiATorRufsetufsaSynnøve H HoelRagnar TømmerstøAnne Berit GrønbechMarit AamdalritaolineEvaAmanda AElinBeReidun SvensliAstrid Terese Bjorland SkjeggerudBente NogvaVannflaskeTovealpakkaEli HagelundSigrid NygaardPiippokatta