Låt den rätte komma in har jeg lenge hatt planer om å lese, men Historikeren er jeg vel litt skeptisk til. Konseptetet virker storartet, men jeg har fått inntrykk av at det mangler en del på utføringen. Jeg blir kanskje nødt til å se nærmere på den.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Jeg orket ikke å lese ferdig Historikeren. Den ble for treg for meg. For mange ord med for lite handling, tror jeg, hvis jeg husker riktig - noe i den retning.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Elisabeth SveeStig TEivind  VaksvikTovesveinKorianderTone SundlandSigrid NygaardTonje SivertsenTorTone Maria Jonassenanniken sandvikHilde H HelsethLars MæhlumMarit AamdalTanteMamiePiippokattaReidun VærnesSilje HvalstadFrisk NordvestBente NogvaMorten MüllerTor-Arne JensenKirsten LundDemeterHarald KSynnøve H HoelBjørg L.BenteNicolai Alexander StyvemarvikkiskntschjrldBeathe SolbergIna Elisabeth Bøgh VigreJulie StensethMarenGitte FurusethBerit RSolveigTorill Revheim