Denne boka var en blandet opplevelse. Både likte den og likte den ikke. Den var nok litt vel langdryg og kjedelig, men samtidig så var det noe som gjorde at jeg bare måtte høre den ferdig. Kirsti Grundvik er kanskje ikke den oppleseren som fenger meg mest, mulig at det også gjorde at det ble litt kjedelig.

Veldig mange gatenavn og andre stedsnavn, og det kjedet meg. Tror boka hadde blitt mye bedre hvis den var kortet ned med en tredjedel.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

PiippokattaTanteMamiealpakkaKirstenmarithcLinnAELilleviTine SundalHilde H HelsethBertyHarald KIna Elisabeth Bøgh VigreAvaVannflaskeEivind  Vaksvikingar hLinda NyrudBård StøreTjommiAlex NietoIngeborg GMartaifartaKaramasov11Liv-Torill AustgulenTone SundlandStine SevilhaugLailaTor Arne DahlmarvikkisTone HgretemorBjørg L.Cecilie MCecilieEvaAkima MontgomerysiljehusmorAndreas VillangerPer LundKjell F Tislevoll