Nå tramper jeg vel i klaveret, men de første jeg kommer på er "Drømmehjerte" av Samartin og så "Broene i Madison County". Den siste var bra som film, men så dårlig skrevet at jeg visste ikke om jeg skulle le eller gråte:)

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Drømmehjerte ble også ufrivillig morsom etter hvert. Jeg holdt på å le meg i hjel av "haisommerscenen" på slutten av boken..

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Anniken RøilAnne-Stine Ruud HusevågEgil StangelandEmil ChristiansenHilde H HelsethPia Lise SelnesHarald KLinda NyrudKirsten LundToneMads Leonard HolvikPiippokattaSol SkipnesAQuariusInger-LiseTove Obrestad WøienlittymseRonnyEivind  VaksvikMarit AamdalAstrid Terese Bjorland SkjeggerudRufsetufsaHilde Merete GjessingKine Selbekk OttersenCecilie EllefsenDemeterAlexandra Maria Gressum-KemppirubbelmarvikkisNina J.B.Marianne AugustaKristine LouiseTore HalsaRisRosOgKlagingKjersti SLilleviTanteMamieAlice NordliritaolineAnneWang