Nå tramper jeg vel i klaveret, men de første jeg kommer på er "Drømmehjerte" av Samartin og så "Broene i Madison County". Den siste var bra som film, men så dårlig skrevet at jeg visste ikke om jeg skulle le eller gråte:)

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Drømmehjerte ble også ufrivillig morsom etter hvert. Jeg holdt på å le meg i hjel av "haisommerscenen" på slutten av boken..

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Ann-ElinCarine OlsrødSiljeEivind  VaksvikAnne-Stine Ruud HusevågLilleviStig TLars MæhlumAmanda AMonaBLKaren PatriciaVannflaskeConnieFredrikMathildeBjørg L.Reidun SvensliPirelliG LLene AndresenKirsten LundSverreBerit RBeate KristinTove Obrestad WøienBeathe SolbergHanne Kvernmo RyeTrude JensenKristineJulie StensethAnniken RøilMargrethe  HaugenHilde H HelsethHarald KLaila StenbrendenSol SkipnesAkima MontgomeryVidar KruminsPiippokattaINA TORNES