Er det ikke deilig når man har strevd seg igjennom de første tre kapitlene, for så å bli sluppet "inn i boken" med en slik kraft at man så vidt klarer å legge den fra seg? Dette var en slik bok for meg. Utrolig vakker, med en rørende slutt.

Godt sagt! (4) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Har du lest Jean Rhys' Wide Sargasso Sea? Den handler om Antoinette Mason (Mr. Rochester's gale kone)og kulturkollisjonen/misforståelsene som oppstår ved deres møte på Jamaica. Anbefales til alle som har lest Jane Eyre!

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Hei du, Nei den har jeg ikke lest, men nå skal jeg prøve å få skaffet meg den. Takk for anbefalingen, gleder meg til å lese den!

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Hei, du kan lese den gratis på www.nb.no. Lykke til!

Godt sagt! (0) Varsle Svar
Solum Bokvennen - STORT BOKSALG! Over 350 titler fra 40,-

Sist sett

Anne-Stine Ruud HusevågFriskusenAndreas VillangerAgnete M. HafskjoldIngunnJVannflaskehelene ødegårdPernille GrimelandIna Elisabeth Bøgh VigreVibekeTor-Arne JensenKirstenTanteMamieLars Johann MiljeCamillaMorten MüllerHeidi Nicoline ErtnæsKristine LouiseLinnAESolveigHallgrim BarlaupTurid KjendlieSisselGodemineCarine OlsrødOleRune U. FurbergHarald KGrete AastorpDolly DuckHedvigLaddenMathildeJannaAnne Berit GrønbechBerit RStig TBjørn SturødNina SolåsBente Nogva