Grei krim. Godt plot, men ikke fullt så fornøyd med gjennomføringa.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 4 svar.

Holder på med boken selv nå. Sliter litt med å bli helt revet med. Sikkert en god bok, men.....

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Grei på lydbok. Da kommer jo andre aktiviteter i tillegg. ;-)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Jeg "leser" det meste på lydbok enten i bilen til og fra jobb eller på senga om kvelden. Kan ha mistet noe av handlingen her hvis jeg har duppet av med "boken på ørene" :-)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Leste ferdig den nå, og jeg ble litt skuffa. Gleda meg til denne her, virket kjempe spennende.. Men desverre så ble jeg ikke fanget av historien. Begynte bra, men. Litt for rotete persongalleri og jeg ble litt småforvirra til tider.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

mgeBjørg RistvedtJulie StensethSolBjørg L.Hilde H HelsethAvaAgnesrubbelPiippokattaToveMarianne AugustaDemeterHeidi BBMarit HåverstadAud Merete RambølKirsten LundG LNorahRagnar TømmerstøSiri S.Astrid Terese Bjorland SkjeggerudMonica CarlsenTorill RevheimVidar RingstrømMonaBLEli HagelundAnne Berit GrønbechDaffy EnglundHilde MjelvaJane Foss HaugenSigrid Blytt TøsdalEivind  VaksvikTanteMamieLilleviMathildeTurid KjendlieAnniken RøilTor-Arne JensenTone H