Enig i alt med måte. Jeg ser at for mye pasta etc er usunt, og jeg spiser også svært lite av det grunnet mye diabetes i familien - og vil ikke ha det selv. Men jeg nekter å kutte ut brød, jeg vil da ha fordøyelsen min i orden. Og satser på god variasjon.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Selv er jeg et brødmenneske og ingenting får meg til å kutte ut det. hehe det hele kommer an på hva man har på skiven. Eller om man har pålegg med brød på eller omvendt.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Karamasov11RufsetufsaInge KnoffAkima MontgomeryJane Foss HaugenJulie StensethSigrid NygaardHarald AndersenBjørg L.Synnøve H HoelHarald KAgneslillianerKarin BergIngunn STom-Erik FallaSigrid Blytt TøsdalGroMads Leonard HolvikKirsten Lundmay britt FagertveitNorahMcHempettEvaStig TThereseMarit HeimstadLailaHannesomniferumTonje-Elisabeth StørkersenTralteEgil StangelandHelge-Mikal HartvedtINA TORNESsvarteperLilleviTine SundalPiippokattaHilde Merete Gjessing