Jeg tok noen bilder i går kveld (dessverre ble ikke alle med) og de som kan tenke seg eksemplarer av disse, kan sende meg personlig melding med kontaktinformasjon.
Når jeg tar bildene, blir de lagret som råbilde på 18-20 Mb, noe som er for mye for de fleste innbokser, så det er fint om dere også forteller hvor stor kapasitet dere har mulighet til å motta, evt ett bilde om gangen, etc, så skal jeg redusere størrelsen på hvert enkelt bilde slik at dere blir i stand til å ta dem i mot. Takk, Tordis, det var henvendelsen din som fikk meg klar over denne lille problemstillingen;-D
Viser 3 svar.
Ja, takk for et fint bilde, - her også;)
Tusen takk for et flott bilde, Wolfcat! Dette kan du! Et hyggelig minne fra en hyggelig kveld.
Hyggelig dere liker det og at det kom greit gjennom eteren... For andre som leser dette, kan jeg nevne jeg tok fem knips som alle er nesten helt like. Dette er bildet med flest som ikke blunket etc.
Er det fler som leser dette siden og ønsker seg et eksemplar, eller av de andre, bare ta kontakt!