Veldig artig å lese noe av Raymond E Feist som baserer seg på den virkelige verden. Han klarer fint å skrive slike historier også og synes at Faerietale er en spennende bok som omspenner mange myter og sagaer fra gammelt av og vrir det til noe onddskapsfullt. En fryd å lese og kan anbefales på det sterkeste.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Takk for tips :-) Har bare lest Riftwar-bøkene til Feist tidligere.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Bare hyggelig. Jeg har lest nesten alt av Feist. Jeg har til og med møtt han i virkeligheten da drev og signerte bøker i Glasgow :) jeg kan også anbefale på det sterkeste "Daughter of the Empire", "Mistress of the Empire" og "Servant of the Empire". De er nok litt inspirert av Japansk kultur - elsker de bøkene :)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Helena ENickBookiacJohn LarsenAmanda ATrude OmaDemeterSigrid Blytt TøsdalSverreBjørg L.Astrid Terese Bjorland SkjeggerudJulie StensethNicolai Alexander StyveJoannTorill RevheimKirsten LundMorten MüllerMarit AamdalMarenKaren PatriciaElisabeth SveeTore OlsenJakob SæthreTonje-Elisabeth StørkersenHavÅsmund ÅdnøyJarmo LarsenHenrik  Holtvedt AndersenLars MæhlumAnniken RøilbrekellinoronilleEvaVibekeMats L.Karamasov11Emil ChristiansenIngeborg GLailaIna Elisabeth Bøgh Vigre