Hehe, jeg hadde tenkt til å skrive "..har begått en fin debut som prosaist", men av en eller annen grunn utelot jeg det. Ja, vet at hun har blitt publisert tidligere :) Jeg liker også Stridsberg veldig godt, så det hadde vært interessant om du leste LBK og ga en tilbakemelding på hva du synes. "Grand Mal" er tung, men på "bare" knapt 100 sider.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

:) Er ikke så viktig. Jeg bare la det til fordi hun jo raskt ble anklaget for å forsøke å sko seg på sin mann og "bli forfatter" da Grand Mal kom. Anmeldelsene jeg har lest har vært gode og jeg vil lese denne.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Tor Arne Dahlingar hmarvikkisHarald KEivind  VaksvikLene MThereseSynnøve H HoelHanne MidtsundTatiana WesserlingMorten JensenMathildeAmanda AsiljehusmorGladleserSiv RønstadJulie StensethHanneAvaGunillaPiippokattaKirsten LundEdvard Granum DillnerPerSpelemannBjørg Marit TinholtCamillamay britt FagertveitThomas Røst StenerudHilde Merete GjessingLilleviBerit REster SKristine LouiseKristin HolvikKarin BergEllen E. MartolMarit HåverstadAnn ChristinHarald AndersenJanne Kristin Høyland