Blir bare irritert av slike uttalelser som Fosse kommer med. For meg, i alle livets sammenhenger, går et skarpt skille mellom (selv)høytidelighet og alvor. Oppfatter Fosses utsagt som mest av det første, lite av det siste. Det legger bare en demper på min lyst til å lese mer av denne forfatteren.

Godt sagt! (1) Varsle

Viser 2 svar.

Tror ikke vi skal ta det så høytidelig. Journalister vet å sette ting på spissen og hva vet vi egentlig hva Jon Fosse har sagt og i hvilket nivå han har lagt det på! Det er jo greit å ha en diskusjon om det, men skriv det i snøen. :)

Godt sagt! (1) Varsle

Du har nok rett. Skriver det i sanda i stedet, er på Grand Canari NA

Godt sagt! (1) Varsle

Sist sett

Akima MontgomeryAnne-Stine Ruud HusevåggretemorTor Arne DahlMads Leonard HolvikLaddenKarin  JensenToveMorten BolstadAvaTine SundalHeidiDressmyshelfPiippokattamarithcTralteKetilJannaDemeterRuneEster SThor F.snurreHarald KLilleviEllen E. MartolTor-Arne JensenSynnøve H HoelBeathe SolbergEivind  VaksvikAud Merete RambølCarine OlsrødTore OlsenBjørg L.MalinKirstenLailaTorNinakntschjrld