Nå er jeg ferdig! Sleit litt med motivasjonen underveis, men nå er jeg fornøyd med å komme i mål. Det fine er registeret bak, slik at jeg kan fortsette å ha den som oppslagsverk, og det kommer jeg til.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Så bra!! Da trosset du motivasjonsvanskene - kanskje du kan si noe om hvordan du løste det, nå i etterkant??

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Tror faktisk at det var fordi jeg hadde "forpliktet" meg litt i denne tråden her. Jeg var jo veldig negativ til boka i utgangspunktet, men er glad jeg har lest den nå. Syns filosodihistorie er interessant, men syns delen med Sofie var kjedelig til å begynne med. Heldigvis tok den seg opp etterhvert og da gikk det mer av seg selv. Takk for følge og god lesing videre til dere som har litt igjen:-)

Godt sagt! (1) Varsle Svar

;-D

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Kirsten LundMarit AamdalIngeborgBeathe SolbergMonica CarlsenMonaBLIngrid HilmerKarin BergRosa99NorahBerit RSiv RønstadTurid KjendliesomniferumHarald KBerit B LieKetilsveinEgil StangelandIreneleserellinoronilleTone Maria JonassenMorten Jensenandrea skogtrø egganKaramasov11ingar hRandiATorRufsetufsaSynnøve H HoelRagnar TømmerstøAnne Berit GrønbechritaolineEvaAmanda AElinBeReidun SvensliAstrid Terese Bjorland SkjeggerudBente NogvaVannflaske