Lite troverdig hovedperson, og fargelöst persongalleri generelt. Dette imponerte meg lite. Forfatteren kunne like gjerne kalt boken "Tvunget i hijab av slemme egyptere". Cry me a river.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Hovedperson fremstår som utrolig naiv, men troverdig er hu. For du må ha vært i egypt og levd der en tid for å skjønne at det hu skriver om er faktiske forhold. Det foregår masser som ikke kommer frem i lyset. Jeg bor her nå og er gift med en egypter. Heldigvis har jeg vært heldig, men det er mange mange historier om det motsatte..

Godt sagt! (1) Varsle Svar

I grunn litt einig med deg. Følte at historia var veldig gjennomsiktig, hadde rett i alle mine antagelser om kva som ville skje.

Godt sagt! (1) Varsle Svar
Solum Bokvennen - STORT BOKSALG! Over 350 titler fra 40,-

Sist sett

GunillaAnne-Stine Ruud HusevågToveNikkaTove Obrestad WøienHilde H HelsethmarvikkisMyStoryBjørg Marit TinholtHarald KkriraKristine LouiseHeidiAvaLaddenalpakkaOleSolveigEvaBørge Nordbøanniken sandvikKirstenBente L.Sigrid Blytt TøsdalCarolineVannflaskeSynnøve H HoelHelenelittymseBeate KristinEvaTine SundalJohn LarsenJannaLeseberta_23Cathrine PedersenBjørn SturødDolly DuckOda Marie HTone H