Og en glimrende anledning til å finne både gode og billige bøker. Så løp og kjøp :-)

Godt sagt! (3) Varsle

Viser 2 svar.

Har vært ute på det store nettet og forhåndsbestilt de bøkene som falt i smak. Billig er jo et relativt begrep, synes fortsatt 149,- for en roman er "dyrt", men den har jo kostet opp mot 400,- i sin tid :)

Godt sagt! (0) Varsle

Ja de starter dyrt men så synker prisene, har man is i magen og leter litt , får man billige bøker på nett og i butikkene. Jeg kjøper sjelden en bok til full pris.

Godt sagt! (1) Varsle

Sist sett

Karamasov11Tine SundalLaddenLilleviKaren RamsvikHeidi LNorahINA TORNESTone Maria JonassenHelena EEivind  VaksvikArne SjønnesenDolly DuckVidar RingstrømgretemorMaikenHarald KAvaMorten MüllerKjerstiIngvild SVibekeReidun SvensliTonje SivertsenGrete Aastorpingar hKristinEvaVebjørn FagernesCecilieJan Arne NygaardMarit HøvdeElin Katrine NilssenHilde H HelsethalpakkaKirstenSynnøve H HoelPiippokattaHeidiIngunn