550 sider er mange sider, begynte på den ett par ganger. Men når jeg først kom igang var det en flott leseropplevelse. Men neste bok av Zadie Smith skal jeg vurdere å lese på engelsk.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 2 svar.

Jeg hadde også en tung start, men likte historien godt! Fordelen med så lange romaner er at man blir godt kjent med hovedpersonene.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Ja jeg brukte også litt tid på å komme inn i boken. Etterhvert kom jeg helt inn i historien og sidene føk unna. Ble gjennom lesingen ganske oppmerksom på forskjellene i norsk og amerikansk kultur, sosiale regler for hva som er tillatt og ikke, klasseforskjeller og raseforskjeller. Jeg tenker ofte at ikke forskjellene er så store... men det er de jo.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

V. HulbackEgil StangelandVannflaskeLeseberta_23Marianne  SkageIngvild SKarin BergToveHarald KIngunn SMathildeHeidi HoltanGrete AastorpHelge-Mikal HartvedtOdd HebækRavnLaddenNicolaiMads Leonard Holvikingar hHilde Merete GjessingTove Obrestad WøienSigrid Blytt TøsdalBente L.ToneTatiana WesserlingEli HagelundIngebjørggretemorHilde VrangsagenelmeKirstenKjetilBjørg L.Julie StensethReidun Anette AugustinKaramasov11BertyAnne-Stine Ruud HusevågPiippokatta