Jeg leste denne boka da jeg var 14-15, og opplevde den som både skremmende, forvirrende og - paradoksalt nok - litt kjedelig. Kanskje det er på tide å lese den igjen?

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Tror den kan ha godt av en gjennomlesning til, spesielt i begynnelsen var jeg veldig forvirra. Hadde ingen bakgrunnsinformasjon eller forventning før jeg begynte på den, kjøpte den på Fretex fordi tittelen var morsom. Så trooor jeg må lese gjennom den en gang til før den kan gi mening.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Kirsten LundAndreas HesselbergBente NogvarubbelHeidi BEvaTanteMamieSynnøve H HoelBeate KristinKarina HillestadLilleviMari ArnIngeborg GBeathe SolbergOdd HebækAlice NordliMorten JensenAnne Berit GrønbechTor-Arne JensenAud Merete RambølMonaBLRuneHeidimgeKjerstiDagfinn JakobsenInger BjørndalJulie StensethIna Elisabeth Bøgh VigresomniferumCamillaBerit RPiippokattaFride LindsethTurid KjendlieAnniken RøilAnne-Stine Ruud HusevågMargrethe  HaugenHarald KVibeke