Det ville være leit om du ga opp, men på en annen side så går det fint å gå videre til neste bok. jeg har lest alle, men ikke kronologisk. Min mening er at ting tar seg opp fra Frelseren. Lykke til :o)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Prinsippielt (( ble usikker nå, 1 eller 2 p er ? ) mener jeg at når en bok stopper opp av ulike grunner skal en legge den bort, livet er for kort til å lese dårlige bøker, men ser at jeg ofte selv gjennomfører, og angrer etterpå, hvorfor leste jeg ferdig denne boken ?

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Jeg har også møtt veggen, men overtalt meg selv til å gi boka en sjanse og vridd litt på min egen, hva skal jeg kalle det?..innstilling blir vel riktig, og blitt i de fleste tilfeller positivt overrasket. Men det er noen som er helt håpløse, men da kan jeg klappe meg på skuldra å si "jammen klarte du detta au". Så jeg skjønner hva du mener. :O)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Jeg har også ofte tenkt det ja, at livet er for kort til å lese dårlige bøker... Jeg har slukt to andre ganske kjapt de to gangene Rødstrup har stoppet opp... Ettersom jeg har noe ustadige arbeidstider, går lesing i rykk og napp..

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

MarenGitte FurusethBerit RSolveigTorill RevheimTine SundalTore HalsaAnniken RøilSt. YngheadAnn ChristinKirsten LundPiippokattaTherese HolmBjørg Marit TinholtSolNicolai Alexander StyveKarina HillestadAnneWangIngvild SRandiAJakob SæthreKarin BergEirin EftevandmarithcEster SIreneleserHedvigBeathe SolbergGro-Anita RoenHelge-Mikal HartvedtMarianne  SkageVibekeAndré NesseVariosaSiv ÅrdalIngebjørgHarald KSigrid Blytt TøsdalSissel ElisabethHilde Merete Gjessing