Dette var utrolig godt sagt på få linjer! Kan tilføye at man blir farget av dem man omgås med, for egen regning. Har også prøvd å søke på Jan Jølstad, men han må ha vært kanskje aktiv lenge før internetts tid. Skal spørre på biblioteket.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Ja, vi blir farget av omgivelsene våre på godt og vondt, derfor er det viktig å tenke over hva og hvem vi har rundt oss.

Jeg har søkt i leksikon og på internett men finner ingen som jeg tror kan ha skrevet dette sitatet. Han jeg tenkte på når jeg så det, var psykiateren og forfatteren Jarl Jørstad. Han kunne sikkert ha sagt noe sånt, men det får være måte på til skrivefeil.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Har nå sendt forespørsel til Haugesund Bibliotek så får vi vente å se.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Artig :-)

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

RuneKirsten LundHeidimgeKjerstiDagfinn JakobsenInger BjørndalJulie StensethIna Elisabeth Bøgh VigresomniferumCamillaBerit RPiippokattaFride LindsethTurid KjendlieAnniken RøilAnne-Stine Ruud HusevågMargrethe  HaugenHarald KVibekeEster STore HalsaBjørn SturødCecilie69Per LundSverreTine SundalJane Foss HaugenRandiAMartesiljehusmorEli HagelundAlexandra Maria Gressum-KemppiAstrid Terese Bjorland SkjeggerudDemeterTanteMamieStig TTone HAud Merete RambølSynnøve H Hoel