Ja, jeg har mer enn en gang lurt på bibliotekenes utsalg. Flott for oss, selvfølgelig, men dog...
Jeg fikk Den tvilende Thomas hos Fretex i Trondheim for kr. 5 -. Nå ligger den for tur og blir med til Spania. Gleder meg - til begge deler!
Et hav av språk er notert. Takk, min venn!
Viser 2 svar.
You're very welcome!!! Og god tur til Spania (men du rekker da vel ikke å lese der?)!
(Ad bibliotekenes bokkasser: dette må vi finne ut av snart, tror jeg. Nå som det knapt er mulig å få bøker eldre enn fem år i bokhandlene, er det jo bibliotekene som må sikre oss tilgangen på alle skattene av litt eldre årgang, synes jeg. Og de kan gjerne drive litt pushing, slik at vi blir klar over hvor mye flott de har på lager...)
He, he, evig opitimist - på bøkenes vegne. Fly og mellomlandinger, you know (siden vi er på det intenasjonale..).
Punkt 2 - jeg gjør hva jeg kan! Sender stadig bibliotekarene inn i magasinene. Elsker gamle bøker, blir gjerne med på en bred folkebevegelse for dem!