Denne boka fiksa eg ikkje. Det er mogleg det har noko med overføringa til norsk å gjera - men eg trur det er boka sjølv.

Kort fortalt: boka handlar om Lee Harvey Oswald, mannen som myrda president Kennedy i 1963. Nett denne delen av boka som handlar om Lee Harvey Oswald er interessant. Men mesteparten av romanen dreier seg om eit plott iscenesett av CIA-folk for å få rydda presidenten av banen, og der Oswald utan å vita om det blir styrt i "riktig retning".

For det første er det spekulativt. For det andre opplevde eg boka som ganske så tungrodd. Vart lagt vekk då eg var kome halvveges.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Margrethe  HaugenHarald KVibekeEster STore HalsaKirsten LundBjørn SturødCecilie69Per LundSverreTine SundalJane Foss HaugenRandiAMartesiljehusmorEli HagelundAlexandra Maria Gressum-KemppiAstrid Terese Bjorland SkjeggerudDemeterTanteMamieStig TTone HAud Merete RambølSynnøve H HoelBenedikteIna Elisabeth Bøgh VigreBente NogvaGrete AastorpJulie StensethLene AndresenNinaEllen E. MartolElin SkjerengTatiana WesserlingKarin BergKari FredriksenMorten MüllerMartinmarithcGeir Sundet