Utrolig fasinert av den første boka, litt mindre fasinert av den andre boka, syns det ble litt for mye kliss, og når jeg hørte den siste boka tenkte jeg "å nei" ikke dødsleker en gang til. Men det ble ikke så galt da, ok bok, ga den en svak firer, men de to siste kunne ikke måle seg med den første i mine øyne. Alikevel en meget underholdene triologi.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Enig med deg. Dødslekene var utrolig bra, mens Opp i flammer ikke var så veldig bra... Fugl Føniks var veldig komplisert å forstå, men den måtte jo til for og få en slutt på historien.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

MathildeBruno BilliaertEileen BørresenEivind  VaksvikPiippokattaToveStig TTralteElinBeErlend SamnøenFredrikSol SkipnesMorten MüllerMarenHarald KMarita LoeHarald AndersenHanneKaretemarvikkisTone Maria JonassenJannaingar hMarianneNKirstenKetilTrineIrene RognmokntschjrldTorill RevheimTone SundlandMarie HolterPer LundReidun SvensliGrete AastorpHeidi HoltanTove Obrestad WøienAnne-Stine Ruud HusevågAstrid Terese Bjorland SkjeggerudBenedikte