[ Slettet av bruker ]

Viser 1 svar.

Jeg likte boken jeg også,den gang, og da spesielt den første delen av romanen. Nå er det en god stund siden jeg leste boken og i den tiden har den nok fallt en god del i mine øyne. Husker jeg var usikker på terningkast og lot være å sette noen. Ga den en firer nå, for jeg ser på den som en midt på treet bok.

Men, en grei nok bok å slappe av til en kald høstkveld. Det til tross for et noe dystert tema i romanen, og at maler(inn)en faktisk har levd.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

TanteMamieIngeborg GPilarisKjerstiRisRosOgKlagingHarald AndersenPiippokattaHarald KKirsten LundRandiAYvonne JohannesenINA TORNESLailamarvikkisEivind  VaksvikWencheBerit RTine SundalDemeterEli HagelundDolly DuckRufsetufsaEster SLilleviKarina HillestadLars Johann MiljeEvaJarmo LarsenAnneWangElisabeth SveeIngeborgJakob SæthreMorten MüllerJulie StensethChristofferKjell F TislevollElin FjellheimDaffy EnglundTom-Erik FallaHeidiMads Leonard Holvik