En av mine favorittbøker! Kan leses om og om igjen. En kulinarisk nytelse, en fantastisk kjærlighetsroman og en hyllest til vennskap.

Godt sagt! (6) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Ja, denne er fin - så nettopp filmen nå den gikk i reprise, vakker den også.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Filmen var heller ikke verst....men så den maaange år før jeg leste boka.

Godt sagt! (3) Varsle Svar

Filmen er kjempeflott, en fantastisk adapsjon. Eneste svake med den er at de har tonet ned forholdet mellom Ruth og Idgie.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Kristine87Tine SundalMarteJannaTove Obrestad WøienTatiana WesserlingEli HagelundsveinAQuariusKarin Berganniken sandvikJulie StensethPiippokattaEivind  VaksvikEileen BørresenEvaVannflaskeKirsten LundRisRosOgKlagingEgil StangelandHilde H HelsethGrete AastorpTurid KjendlieMalinn HjortlandEllen E. MartolBerit RNorahHallgrim BarlaupAvaBjørg Marit TinholtHilde Merete GjessingBjørg L.LailaTanteMamieIngunn ØvrebøHeidiAnniken RøilTone HTor-Arne JensenHarald K