Jeg tror du skal pusle med dine skriverier uten å tenke framover og om du evt kan leve av dette eller ikke. Når du evt har et manus ferdig så tar du kontakt med forlagene for å se om du har noen sjanse. Ikke så lett for noen andre å svare på slike spørsmål. Tror det er veldig få som når de starter å skrive tenker på at dette skal bli et levebrød, de fleste har en jobb ved siden av, - og dersom det hele tar av så kan en heller si opp jobben sin:)
Viser 2 svar.
problemet er at eg ikke har tid til å jobbe, være mamma til en flokk små troll og i tilegg skrive bok...må skrive bok når de er i barnehagen og da bør eg også jobbe for å tjene penger ellers blir det nuddler og flatbrød her i huset... og du har så rett, eg pusler med skriverier, har virkelig ikke peiling her altså. eneste eg vet er at eg elsker å skrive:) men en kan ikke leve av å elske å skrive,en må betale rekininger også:)
Alt til sin tid tenker jeg da. Skriv ned tankene dine og jobb med dem på hobbybasis så kan det kanskje bli en bok senere. Alle har det travelt som småbarnsforeldre, men det roer seg etterhvert, og så plutselig så har man litt tid igjen til hobbyer:-)