Enig! Og for meg er dette den aller beste boken jeg noensinne har lest. Jeg er stum av beundring og helt sår av historien ❤ Nå lurer jeg på om jeg bør se filmen eller ikke :O
Viser 5 svar.
Jeg har fått filmen anbefalt at andre som har lest boken, så jeg tror faktisk jeg skal forsøke :) Har du sett den?
I forhold til boken var filmen dessverre en gedigen skuffelse.
Anbefaler derfor å lese boken før du ser filmen, hvis ikke vil filmopplevelsen ødelegge for leseropplevelsen.
Kanskje ikke se filmen.... Første halvdel var veldig bra, kanskje slik du beskriver - resten ble litt - uvedkommende. Men jeg har ikke lest boka.
Litt sånn var boka også, men den måtte på en måte være slik...
Jeg syns boka var veldig bra. Historien om Sara var best, og hovespersonen irriterte meg litt innimellom. Men syns boka var veldig bra og hadde et intr tema, så leser den nok igjen seinere... =)