Lykke til!
Jeg har også så mange bøker jeg ønsker å lese. Det er en gave!!

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Ja, ikke sant. Har en tendens til å kjøpe nye bøker og lese disse, og la de gamle bli stående i hyllene. Disse er det alltid mulig å fa frem. Velger ofte å lese bøker etter innfallsmetoden og ikke etter liste.

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Jeg leser også etter innfallsmetoden, hva jeg føler for der og da :-)
Skjønt nå har jeg for første gang meldt meg på diskusjonstråden om Charles Dickens forfatterskap, og leser i tråd med den.

Noe av det jeg elsker med dette nettstedet, er at det hjelper meg med å få øynene opp for hva jeg faktisk har! Vi har masse bøker her i huset, bl.a. bøker jeg aldri har reflektert over - før bokelskere gjorde meg oppmerksom på dem.
Så deilig å vite at jeg aldri slipper opp for lesestoff!!

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Ja, innfallsmetoden funker bra den. Har også funnet mange bøker i hyllene, som jeg har lurt på hvorfor ble kjøpt, men etter at jeg ble med her har jeg funnet ut at en del av disse bøkene er perler og andre igjen styrer jeg unna og gir bort.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Tine SundalVannflaskemarvikkisAlice NordliLilleviMorten MüllerKirsten LundTove Obrestad WøienStig TNeraMonaBLAstrid Terese Bjorland SkjeggerudHarald KEvaRisRosOgKlagingJane Foss HaugenAnne-Stine Ruud HusevågBård StøreBjørn SturødAlexandra Maria Gressum-KemppiKaramasov11Vigdis VoldKareteRonnyTanteMamieYvonne JohannesenNora FjelliDemeterAneEllen E. MartolIngeborg GPiippokattaEivind  VaksvikAvaMonica CarlsenElisabeth SveeBeathe SolbergMarit HåverstadTonesen81Hilde H Helseth