Hehe, sånn er jeg også. Jeg må vite hvor mange sider boka totalt er på, men når jeg blar opp helt bakerst for å sjekke sideantallet har jeg nesten en panisk redsel for at blikket skal falle på noen setninger eller ord som røper slutten for meg. ;)
Viser 2 svar.
He he... jeg MÅ også sjekke hvor mange sider det er. Skjønner egentlig ikke hvorfor. Gjorde ikke det før, men har begynt med i løpet av de siste årene. Jeg myser nesten for å unngå å se noen av ordene på slutten:):)
Når jeg sjekker sidetallet helt bakerst, legger jeg først hånden på bakerste side slik at bare sidetallet er synlig;) Ellers kan jeg ikke sjekke hvor mange sider det er, for da hadde jeg vært for nysgjerrig til å skumlese slutten. Jeg vil ikke ødelegge for meg selv;)