Helt riktig! Mangfoldet er noe av det som gjør dette nettstedet, og verden forøvrig, spennende og interessant. Ingenting er egentlig riktigere enn noe annet så sant man holder seg på rett side av loven. Man må kunne være seg selv på alle områder, men det betyr ikke at man ser ned på noen som velger noe annet.

Godt sagt! (4) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Vi kan gjøre så godt vi kan i hvert fall. Hadde vi alle respektert hverandres ulikheter, så hadde det ikke vært behov for kriger og terrorisme i verden. Det var det med teori og praksis igjen.

Bøker er jo nettopp med på å utjevne de ulikhetene.

Godt sagt! (4) Varsle Svar

Sist sett

Stig TIngeborg GTor Arne DahlPiippokattaJakob SæthreGjertrud JacobsenEllen E. MartolMarteBente NogvaBjørg Marit TinholtJohn LarsenMorten MüllerEvaTanteMamieGrete AastorpV. HulbackEgil StangelandVannflaskeLeseberta_23Marianne  SkageIngvild SKarin BergToveHarald KIngunn SMathildeHeidi HoltanHelge-Mikal HartvedtOdd HebækRavnLaddenNicolaiMads Leonard Holvikingar hHilde Merete GjessingTove Obrestad WøienSigrid Blytt TøsdalBente L.ToneTatiana Wesserling