Denne har jeg hatt lyst på siden jeg først så den omtalt i diverse av sybloggernes blogger. Boka er en samling med syprosjekter fra noen av norges beste sybloggere, og inkluderer både voksen- og barneklær, og litt pynteprosjekter. Hver blogger bidrar med ett eller flere prosjekter, og beskriver fremgangsmåten. Bak i boka følger det med mønster til alle prosjektene.

Layouten er veldig fin, med flotte farger og bilder, og spennende prosjekter! Det eneste jeg har å utsette er vel at en del av prosjektene bare kommer i én størrelse, men man vil jo i de fleste tilfeller uansett komme til å tilpasse mønstrene etter egne mål.

En flott bok til alle som liker å sy, og jeg kommer definitivt til å bruke denne flittig!

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Stig TLailaDolly DuckHarald KEivind  VaksvikOdd OGeir SundetPiippokattaLaddenBente NogvaMetteFride LindsethIrakkEli HagelundBertyHeidi Nicoline ErtnæsSiv Jane HettervikBente L.KirstenMads Leonard HolvikHilde H HelsethAnne LisePirelliMarteAkima MontgomeryHeleneBjørn SturødTerje MathisenGrete AastorpAnniken BjørnesAndreas VillangerEvaanniken sandvikTorVidar RingstrømEvaKaramasov11Synnøve H HoelJarmo LarsenKarina Hillestad