Klikk på en bok for å legge inn et sitat.

Viser 1 til 4 av 4 sitater

Det er uheldig at en som er så opptatt av at tider skal overholdes, har flyttet sammen med en som aldri har kommet tidsnok til noen ting.

Godt sagt! (3) Varsle

Jeg pleide å tenke: Hva gjør pappaen min nå?
Flere ganger i uka tenkte jeg den tanken, men nå tenker jeg den nesten aldri, og det er på den måten man vet at det er for sent.

Godt sagt! (0) Varsle

Hvis fisker kunne skrike, hadde jeg aldri fisket.

Godt sagt! (1) Varsle

En gang hadde jeg sju pappaer på sju år. Dette er fortellingen om de årene.

Godt sagt! (0) Varsle

Sist sett

SolveigHarald KPiippokattaBjørg L.Ellen E. MartolDaffy EnglundLene AndresenDemeterPer LundReidun Anette AugustinCamillasiljehusmorAndreas VillangerAud- HelenPilarisKjerstiAnne-Stine Ruud HusevågGrete AastorpLilleviJohn LarsenMathildeHildeE .Anniken RøilVidar RingstrømSverreMarianneIngvild SRos-MariRoger MartinsenIngeborg GPerSpelemannAstrid Terese Bjorland SkjeggerudcanisKarin BergRuneFride LindsethKaramasov11Elisabeth SveeErika Nritaolineella76