Klikk på en bok for å legge inn et sitat.

Viser 1 til 4 av 4 sitater

De nikket. Hvem turte vel snakke en lege med uinnfattede briller midt imot?

Godt sagt! (7) Varsle

Assad sov ikke bare som en stein, men som et helt fjell. Ja, som en rumlende vulkan, slo det Carl i de tynne timene mellom tre og fem på morgenkvisten.

Godt sagt! (3) Varsle

Så var han da også ganske hårete på brystet til å være såpass kortvokst.

Godt sagt! (3) Varsle

Hvis det var en ting her i livet man kunne være sikker på, var det at kriminelle eksistenser ikke trapper ned aktiviteten fordi om politiet hadde mye å gjøre.

Godt sagt! (8) Varsle

Sist sett

André NessemarithcAnne-Stine Ruud HusevågKirstenM.Harald KBertyKristinDemeterLailaKaramasov11HegeKjerstianniken sandvikTanteMamiestrigidaePiippokattaLaddenIngeborg GPirelliIreneleserIngvild SGladleserMorten MüllerHilde VrangsagenIna Elisabeth Bøgh VigreEivind  VaksvikBeathe SolbergOda Marie HBjørg L.Cecilie69RisRosOgKlagingGeir SundetVannflaskeKristine LouiseReidun SvensliVigdis VoldKine Selbekk OttersengretemorLeseaase