Klikk på en bok for å legge inn et sitat.

Viser 1 til 2 av 2 sitater

Faren hennes måtte være dødssyk for i det hele tatt å tenke på å gå fra jobben et minutt for tidlig. Han så på seg selv som et viktig forbilde, og det å komme for sent på jobb, være syk eller gå tidlig hjem, tolererte han like lite hos seg selv, som hos sine underordnede.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Jeg skjønner ikke at Patrik orker å ha denne jobben, sa Dan og nappet til seg en bolle. Jeg ville aldri ha klart det. Å lære fjortenåringer gramatikk er dramatisk nok i mine øyne.

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Sist sett

edgeofawordEgil StangelandPiippokattaInger-LiseAstrid Terese Bjorland SkjeggerudKirsten LundEster SBeate KristinMalinn HjortlandLinda NyrudAndreaTine SundalPirelliEivind  VaksvikHilde H HelsethTurid KjendlieMarit HøvdeTone HmarvikkissomniferumLene AndresenHelge-Mikal HartvedtHarald KElinBeHanneDemeterritaolineVanja SolemdalOdd HebækHallgrim BarlaupLailaRisRosOgKlagingKristine LouiseKorianderReadninggirl30Lars Johann MiljemgeBjørg RistvedtJulie StensethSol