Klikk på en bok for å legge inn et sitat.

Viser 1 til 3 av 3 sitater

"... en taper blir i tilbakeblikkets lys gjerne gjenstand for tilgivende sympati, ..."

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Men så er det også det at fire hundre unger i alderen sju til tretten har ganske vanskelig for å sitte stille ved siden av hverandre og spise en mat de ikke liker, etter at de allerede har sittet stille ved siden av hverandre og lært salmevers de ikke liker i tre timer før det.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

"...lett er det neppe når podene begynner på gymnaset - det er jo dit de skal - og plutselig kan mer enn foreldrene, plutselig begynner å dra verdiene deres i tvil, også de verdiene som sendte dem på gymnaset, mye rot for begge parter her..."

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Dagfinn JakobsenInger BjørndalJulie StensethIna Elisabeth Bøgh VigresomniferumCamillaBerit RPiippokattaFride LindsethTurid KjendlieAnniken RøilAnne-Stine Ruud HusevågMargrethe  HaugenHarald KVibekeEster STore HalsaKirsten LundBjørn SturødCecilie69Per LundSverreTine SundalJane Foss HaugenRandiAMartesiljehusmorEli HagelundAlexandra Maria Gressum-KemppiAstrid Terese Bjorland SkjeggerudDemeterTanteMamieStig TTone HAud Merete RambølSynnøve H HoelBenedikteBente NogvaGrete AastorpLene Andresen