Klikk på en bok for å legge inn et sitat.

Viser 1 til 3 av 3 sitater

Det var det a mamsell Iversen hadde rykte på seg for å gjera litt butikk på seg sjølv. Og rykta stemte, dei, i alle fall i yngre dagar hadde ho drive i bransjen. Men no var det langt imellom ho fakturerte noko, som ho sa, og det var ikkje hokken som helst som slapp bortåt.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Og skakke og rare var ungane, etter kvart som slektstreet fekk krokete greiner som gjekk i kryss og minte mest om ei gammal fjellbjørk.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Har du en god potetåker og sterk rygg, kjem du langt i livet.

Godt sagt! (5) Varsle Svar

Sist sett

Linda RastenAnne-Stine Ruud HusevågTanteMamieEirik RøkkumToveVigdis VoldMads Leonard HolvikPiippokattaEivind  VaksvikRisRosOgKlagingKikkan HaugenLailaKaramasov11Bente NogvaNina J.B.Tove Obrestad WøienMorten MüllerTor Arne DahlEgil StangelandLilleviLindaBOddvarGGro-Anita RoenAgnete M. HafskjoldKirsten LundLars MæhlumCecilie MEileen BørresenBård Støremay britt FagertveitAndré NesseKristin_PirelliMorten JensenAvaÅsmund ÅdnøyMarenLene AndresenKaren PatriciaSynnøve H Hoel