Klikk på en bok for å legge inn et sitat.

Viser 1 til 2 av 2 sitater

I fornuftens navn leter man jo etter et eller annet høyere motiv, man søker en dypere mening - på den tiden hadde jeg ennå en hang til å finne det forstandige i det uforstandige og lete etter det komplekse i det enkle. Jeg ville anvende min intelligens der ingen intelligens trengtes.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Det var slik fortiden dukket opp denne gangen, i form av en meget gammel mann som hadde et talent for ikke å vie ett sekund mer til sine bekymringer enn de fortjente, og som fremdeles ikke ville skusle bort tiden med å snakke om annet enn vesentlige ting.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

St. YngheadStine SevilhaugVannflaskeBerit RElin Katrine NilssenCathrine PedersenHelenesiljehusmorHildNina J.B.KristineTorill RevheimBruno BilliaertRandiAHildaGladleserKjerstiMargrethe  HaugenStein KippersundTonje SivertsenReidun SvensliLeseaaseHilde Merete GjessingNicolai Alexander StyveIngebjørgBertyKirsten LundJulie StensethPiippokattaRisRosOgKlagingmarvikkisLilleviSvein Erik Francke-EnersenBjørg L.Ellen E. MartolKaren PatriciaTanteMamieAnniken RøilTine SundalAlice Nordli