Klikk på en bok for å legge inn et sitat.

Viser 1 til 2 av 2 sitater

Han var nå eldste generasjon og det gjorde noe med hans identitet og rolle. For første gang i sitt liv var han foreldreløs. Han var ikke lenger barnet til noe levende menneske.

Godt sagt! (3) Varsle Svar

Behovet for ikke å bli glemt gjelder både for den tiden vi er her, og for tiden etter vår død. Alderdom er ofte forbundet med ensomhet. Det forsterker ensomheten hvis de eldre opplever at det ikke er noen interesse for hvem de er og det livet de har levd.

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Sist sett

Mads Leonard HolvikBertyAlexandra Maria Gressum-KemppiToveTanteMamieVannflaskeKirsten LundTove Obrestad WøienElisabeth SveeSynnøve H HoelGodemineHeidi HoltanKari FredriksenKjell F TislevollAskBurlefotAvaTrine Lise NormannlittymseKjersti SIngebjørgmarvikkisIngunn SSissel ElisabethEivind  VaksvikEllen E. MartolJoannAneEgil StangelandAmanda ACatrine Olsen ArnesenGro-Anita RoenBente NogvaLinda NyrudAnn ChristinMarianne MRonnyToneGunillaJulie StensethBjørg L.