Vi har for god tid, sier Guro. - Det er det som er problemet, for god tid og for stort fokus på oss selv, vi sitter bare og stirrer på vår egen navle og klager.

Godt sagt! (4) Varsle Svar

Viser 1 svar.

Hvem i all verden er det som har "for god tid" i den meget omtalte "hektiske hverdag"? Hvem er det som får lov å stirre på sin egen navle? Husker ikke når jeg så navlen min sist, jeg. - Denne Guro er kanskje styrtrik og har kunnet trekke seg tilbake, men da burde hun også hatt tid til å observere andres liv.

Godt sagt! (0) Varsle Svar
Solum Bokvennen - STORT BOKSALG! Over 350 titler fra 40,-

Sist sett

Frank Rosendahl SlettebakkenAstrid Terese Bjorland SkjeggerudLaddenJan-Olav SelforsBente NogvaJohn LarsenJannaKirstenOleIngrid HilmerBård StøreStine AskePiippokattaTorill RevheimTone Maria JonassenfornixPirelliBjørg Marit TinholtLailaEster SRagnar TømmerstøEvamgeAnne Berit GrønbechEllen E. MartolTorEgil StangelandHarald KBertyAnneWangVannflaskeHeidi HoltanHegeTatiana WesserlingsveinIda SLars MæhlumEmil ChristiansenAud Merete RambølGodemine