Men til tross for dette var Nairobi likevel en by. Man kunne handle her, høre siste nytt, spise på kafé eller restaurant og danse i klubben. Og det var et livlig sted, i bevegelse som en elv og i vekst som et barn, byen forandret seg fra år til år, ja, selv bare mens man var borte fra den på en jaktekspedisjon.

Godt sagt! (3) Varsle Svar

Viser 3 svar.

Jeg har denne i hylla og gleder meg til å lese den.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Da har du mye å glede deg til. En fantastisk flott bok, med et språk og en fortellerevne som jeg falt fullstendig for.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Godt å høre. Mange her inne har snakket varmt om den, og det er så herlig å ha bøker å glede seg til stående i bokhylla.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Harald KTonje-Elisabeth StørkersenAlice NordliElisabeth SveeStig TEivind  VaksvikTovesveinKorianderTone SundlandSigrid NygaardTonje SivertsenTorTone Maria Jonassenanniken sandvikHilde H HelsethLars MæhlumMarit AamdalTanteMamiePiippokattaReidun VærnesSilje HvalstadFrisk NordvestBente NogvaMorten MüllerTor-Arne JensenKirsten LundDemeterSynnøve H HoelBjørg L.BenteNicolai Alexander StyvemarvikkiskntschjrldBeathe SolbergIna Elisabeth Bøgh VigreJulie StensethMarenGitte FurusethBerit R