Viser 1 til 1 av 1 omtaler

Syns tankene bak boken er veldig interessante, men endte likevel med å avbryte denne boka. Har nå prøvd å tatt den frem fler ganger uten å fått fullført den... Dessverre!
Dette dels fordi jeg syns den har et slitsomt språk å lese, noe som gjør at jeg med min konsentrasjon virkelig sliter med å lese den, og dels fordi at pasient historiene som er det jeg syns er mest interessant her, er de samme som jeg tidligere har lest i "Forstyrret barn - forstyrret liv".

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Camillamay britt FagertveitTor Arne DahlThomas Røst StenerudHilde Merete GjessingLilleviBerit REster SKristine LouiseJulie StensethKristin HolvikKirsten LundKarin BergMathildeEllen E. MartolMarit HåverstadPiippokattaAnn ChristinHarald AndersenJanne Kristin HøylandMalinn HjortlandMarianne  SkageAgnete M. HafskjoldTine SundalGroTore HalsaEgil StangelandIreneleserVanja SolemdalIngunn SLeseberta_23Harald KmarvikkisReadninggirl30LailaOdd HebækBerretMariaanniken sandvikKarina HillestadTone Maria Jonassen