Viser 1 til 2 av 2 omtaler

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Jeg liker Arnaldur veldig godt, men av og til så er han i overkant tung og treg i første tredjedel av bøkene sine, det tar tiiiiid før han kommer skikkelig i gang, men da blir det også spennende!

Og jeg er litt usikker på hva jeg synes om den tendensen han har til at det er en personlig sak for etterforskeren som går igjen i hele bokserien, det var det også i serien om Erlendur Sveinsson også.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Kirsten LundVannflaskePernille GrimelandOleL. SeljeliKnutMRisRosOgKlagingTone HellinoronilleCathrine PedersenTorill RevheimDemeterAnn Helen EMarit FagernesAlexandra Maria Gressum-KemppiHeidiEivind  VaksvikTove Obrestad WøienLena Risvik PaulsenmarvikkisPiippokattaKjell F TislevollHelena EBeate KristinWenche VargasMarianneNEster SAstrid Terese Bjorland SkjeggerudJarleEli HagelundChristofferEvaStig TKjersti SBjørg Marit TinholtIngunn SVidar RingstrømIreneleserIngeborg GJan Arne Nygaard