Viser 1 til 3 av 3 omtaler

La Motte skriver utrolig bra. Ser en annen etterlyser mer action spenning og cliffhangere, men synes det er en kontinuerlig nerve gjennom hele boka, uten et eneste dødpunkt, som gjør den vanskelig å legge fra seg.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Boka trekker opp for sin orginalitet, men blir likevel ikke spesielt spennende.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Jeg elsket denne boken. En suveren oppfølger til "de bergratte". Boken fenget fra første side og spenningen holdt gjennom hele boken. Spesielt spennende var det å følge martin hill. var spent på om den skulle være like bra som første bok i serien og det var den så absolutt. Jeg ble IKKE skuffet. Anbefales virkelig !!!

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Sist sett

Terje MathisenAmanda ANorahKirsten LundrubbelTonje-Elisabeth StørkersenAkima MontgomeryKikkan HaugenChristofferritaolineTore OlsenPer LundOleEster STove Obrestad WøienAurora WeberBjørg L.Hilde Merete GjessingRisRosOgKlagingLinda NyrudSigrid Blytt TøsdalMona AarebrotToveTanteMamieAnniken RøilEllen E. MartolBård StøreEivind  VaksvikReadninggirl30Ingunn SHegeRonnyJohn LarsenMarteAnne ÅmoEli HagelundBente L.GunillaTatiana WesserlingLeseberta_23