Viser 1 til 2 av 2 omtaler

Denne teksten røper noe fra handlingen i en bok. Klikk for å vise teksten.
Godt sagt! (0) Varsle Svar

Velskrevet om et mørkt og tabubelagt tema. Dette er en viktig bok, og jeg synes språket i denne er enda bedre enn i Salvesens tidligere bøker. Men det må til når forfatteren tar tak i et slikt tema, for det kan ikke behandles på en klossete måte.
Historien presenterer en traumatisert hovedperson med et usunt forhold til kvinner. Og likevel synes jeg han har noen legitime synspunkt hva angår maktforholdet i et vanlig, heteroseksuelt samliv.
Har du sterk psyke, anbefaler jeg deg å lese denne boken.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Linda NyrudAnneWangJulie StensethLilleviAstrid Terese Bjorland SkjeggerudDemeterOdd HebækAnn-ElinHelena EAnniken RøilAvaChristofferBenedikteTralteMorten MüllerKirsten LundEvaMonica CarlsenmarvikkisBjørg L.PiippokattaMorten JensenDaffy EnglundToveMads Leonard HolvikBertyAlexandra Maria Gressum-KemppiTanteMamieVannflaskeTove Obrestad WøienElisabeth SveeSynnøve H HoelGodemineHeidi HoltanKari FredriksenKjell F TislevollAskBurlefotTrine Lise NormannlittymseKjersti S