Viser 1 til 1 av 1 omtaler

Hva er dette egentlig? Greit at vi mangler samiske utgivelser for barn og flott at det kommer en på norsk, men historien er veldig tynn. Eller ligger det noe bak her som forsvinner fullstendig i den norske oversettelsen? Liker samiske barn denne?

En søskenflokk er hjemme alene og den ene mener at det banker på døra om natten. Til slutt åpner de døra og utenfor står en politimann som får barna til undersøke i kjelleren og uthuset og hos naboen er nabokjerringa også livredd for noen rare lyder. Men vi får aldri vite hva disse lydene kommer av og politimannen bare kjører sin vei. Jeg skjønner jo at poenget er at lydene og det som skjer sikkert skal være et overnaturlig vesen, men dette endte bare opp i ingenting for meg.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Stig TNeraMonaBLAstrid Terese Bjorland SkjeggerudHarald KEvaRisRosOgKlagingJane Foss HaugenAnne-Stine Ruud HusevågBård StøreBjørn SturødAlexandra Maria Gressum-KemppiKaramasov11Vigdis VoldKareteRonnyTanteMamieYvonne JohannesenNora FjelliDemeterAneEllen E. MartolIngeborg GPiippokattaEivind  VaksvikAvaMonica CarlsenElisabeth SveeBeathe SolbergMarit HåverstadTonesen81Hilde H HelsethKirsten LundGro-Anita RoenReidun SvensliAkima MontgomeryKjell F TislevollFarfalleSynnøve H HoelIngvild S