Viser 1 til 2 av 2 omtaler

Karin og Hesten sitter i vinduet om kvelden og ser ut på mørket og stjernene på himmelen og filosoferer litt. Boka kan sikkert være et utgangspunkt for litt filosofering med barna, men den traff ikke meg helt.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

En veldig fin leggebok. Først forklarer den på en fin måte hvorfor vi trenger søvn, med barnesteme. Deretter har den filosofiske spørsmål som tilnærming, det var gøy. Ser for meg at den kan ha en god funksjon på flere barn. Kanskje på oss voksne også. Store spørsmål krever mye tankeenergi, som igjen kan gjøre oss litt trøtte.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

NeraMonaBLAstrid Terese Bjorland SkjeggerudHarald KEvaRisRosOgKlagingJane Foss HaugenAnne-Stine Ruud HusevågBård StøreBjørn SturødAlexandra Maria Gressum-KemppiKaramasov11Vigdis VoldKareteRonnyTanteMamieYvonne JohannesenNora FjelliDemeterAneEllen E. MartolIngeborg GPiippokattaEivind  VaksvikAvaMonica CarlsenElisabeth SveeBeathe SolbergMarit HåverstadTonesen81Hilde H HelsethKirsten LundGro-Anita RoenReidun SvensliAkima MontgomeryKjell F TislevollFarfalleSynnøve H HoelIngvild SJulie Stenseth