Viser 1 til 2 av 2 omtaler

Det eneste som taler til fordel for denne boken, er at forfatteren blottlegger livet sitt. Men hun blottlegger jo altfor mye, ikke minst alle andre rundt seg uten noen form for kritisk eller etisk sans. I tillegg fortelles historien på en lite fengende måte, med et platt og enkelt språk. Det er jo faktisk som en blogg i bokform, og da en dårlig blogg.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Ingen stor leseopplevelse, men en sår, ekte og god bok for å forstå seg på. Verden er ikke svart/hvit for noen og alle kjemper en kamp vi ikke vet noeting om.

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Eileen BørresenTanteMamieTine SundalJan-Olav SelforsEmil Christiansenmay britt FagertveitAlexandra Maria Gressum-KemppiRuneLisbeth Marie UvaagBjørg L.Kirsten LundKristin_Jane Foss HaugenKarin BergMorten MüllerMads Leonard HolvikPiippokattaLene AndresenElinBeTove Obrestad WøienEllen E. MartolDemeteredgeofawordChristofferAQuariuskriraStig TCamillaLailaAnne Berit GrønbechBeathe SolbergMorten JensenIngunnJKari ElisabethLars MæhlumIna Elisabeth Bøgh VigreReidun SvensliMaikenEster SNorah