Viser 1 til 2 av 2 omtaler

Det er illustrasjonene og utførelsen av denne boka som gjør den til en favoritt. Er forsåvidt en fin gjenfortelling også men sliter med moralen i dette eventyret, hva er egentlig moralen i Snøhvit?

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Alltid spennende og velkomment med nye utgaver av klassiske eventyr. Her er det illustrasjonene som er mest spennende synes jeg - et vell av detaljer, klaffer og bevegelige deler gir masse å engasjere seg i for barn fra ca seks år. Personene blir litt like når illustratørene bruker denne teknikken, men jeg liker den likevel, jeg!

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Ina Elisabeth Bøgh VigreBente NogvaGrete AastorpJulie StensethLene AndresenNinaEllen E. MartolElin SkjerengTatiana WesserlingKarin BergKari FredriksensiljehusmorMorten MüllerMartinmarithcGeir SundetAud Merete RambølEvaNorahFindusTone SundlandmarvikkisKristine LouiseAnniken RøilAnne-Stine Ruud HusevågEgil StangelandEmil ChristiansenHilde H HelsethPia Lise SelnesHarald KLinda NyrudKirsten LundToneMads Leonard HolvikPiippokattaSol SkipnesAQuariusInger-LiseTove Obrestad Wøienlittymse