Viser 1 til 1 av 1 omtaler

BOKOMTALE: Cast-off av Jean Louis Adorsen. Leseeksemplar fra forfatteren

I denne boka får du servert 17 krimnoveller. Forfatteren har samlet alle sine kriminelle korthistorier i en bok. Den første novellen er fra 1968 og den nyeste er fra 2020. Noen av de har stått i ukeblader og aviser, men ikke alle har vært publisert før nå.

Historiene er gode. De er varierte og spennende. Språket flyter uanstrengt, og gjør at boka er lettlest. Jeg kan trygt anbefale den videre.

Les hele omtalen her

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

André NesseVariosaSiv ÅrdalIngebjørgHarald KPiippokattaSigrid Blytt TøsdalSissel ElisabethHilde Merete GjessingMads Leonard HolvikEllen E. MartolBirkaGroSynnøve H HoelLinda RastenAnne-Stine Ruud HusevågTanteMamieEirik RøkkumToveVigdis VoldEivind  VaksvikRisRosOgKlagingKikkan HaugenLailaKaramasov11Bente NogvaNina J.B.Tove Obrestad WøienMorten MüllerTor Arne DahlEgil StangelandLilleviLindaBOddvarGGro-Anita RoenAgnete M. HafskjoldKirsten LundLars MæhlumCecilie MEileen Børresen