Viser 1 til 1 av 1 omtaler

Hvis du likte IT filmen fra 2017 men du ønsker å få mer informasjon om handlingen og ting som skjer, så anbefaler jeg boken. I boken så får man mer bakgrunn inn i hvorfor de ulike personene oppfører seg slik de gjør. Vi finner mer ut om byen, IT, hvor den kom fra osv. Vi får vite alt som skjedde i filmen, ting som ikke er med i filmen og ting som bare (muligens) er med i boken.

En ting som overrasket meg med boken var at den starter og går helt til slutten med at de er voksne (de valgte barna), det er flashbacks til når de var unge. Det går litt frem og tilbake, men det er en fin flyt.

Vil absolutt anbefale denne boken til Horror fans.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Bjørg L.Ellen E. MartolKaren PatriciaTanteMamieAnniken RøilVannflaskeTine SundalmarvikkisAlice NordliLilleviMorten MüllerKirsten LundTove Obrestad WøienStig TNeraMonaBLAstrid Terese Bjorland SkjeggerudHarald KEvaRisRosOgKlagingJane Foss HaugenAnne-Stine Ruud HusevågBård StøreBjørn SturødAlexandra Maria Gressum-KemppiKaramasov11Vigdis VoldKareteRonnyYvonne JohannesenNora FjelliDemeterAneIngeborg GPiippokattaEivind  VaksvikAvaMonica CarlsenElisabeth SveeBeathe Solberg