Viser 1 til 2 av 2 omtaler

Krevande langdikt, men med fleire gode moment. Det er rått og brutalt, og absolutt ikkje for alle – ikkje alltid for meg heller. Men nokre gonger vert det sårt og vart om ein kjærleik som held på å ta slutt.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Boka beskriver et univers som er ganske fremmed for meg. Den er brutal og trist å lese, omhandler handlinger i en relasjon som er vanskelig å ta inn over seg. Kjenner oversetteren, men har ikke forutsetning for å bedømme akkurat den. Tviler likevel ikke på at Anna Kleiva har gjort en god jobb.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Tonje-Elisabeth StørkersenAkima MontgomeryKikkan HaugenChristofferritaolineTore OlsenPer LundOleEster STove Obrestad WøienAurora WeberBjørg L.Hilde Merete GjessingRisRosOgKlagingLinda NyrudSigrid Blytt TøsdalMona AarebrotToveTanteMamieAnniken RøilEllen E. MartolBård StøreKirsten LundEivind  VaksvikReadninggirl30Ingunn SHegeRonnyJohn LarsenMarteAnne ÅmoEli HagelundBente L.GunillaTatiana WesserlingLeseberta_23Fride LindsethMads Leonard HolvikRufsetufsaHelena E